ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ ТА МЕТОДИК НАВЧАННЯ

23 червня 2020 року в очному форматі із чітким дотриманням карантинних вимог відбулося заплановане засідання кафедри всесвітньої історії та методик навчання. На порядку денному були розглянуті такі питання:

про заміщення вакантних посад професора і доцента кафедри всесвітньої історії та методик навчання (професор Кривошея Ір. І., доцент Гордієнко В. В.);

про виконання Плану роботи кафедри у 2019 – 2020 н. р. та підготовку до 2020 – 2021 н. р. (професор Горохівський П. І.);

про підсумки проведення Днів науки на кафедрі (доцент Барвінок О. В.);

про результати літньої заліково-екзаменаційної сесії (професор Священко З. В.);

про затвердження плану роботи кафедри на 2020 – 2021 н. р. (професор Горохівський П. І.); про підсумки проведення археологічної та виробничої практики студентів (доцент Возна З. О., викладач Діденко К. В.);

звіти кураторів про виконання плану виховної роботи (викладач Шмалюх А. А.)

зображення viber 2020 06 23 19 25 31

В ході розгляду питання про заміщення вакантних посад професора і доцента кафедри всесвітньої історії та методик навчання були заслухані звіти про роботу за період 2015 – 2020 рр. професора Кривошеї Ір. І. і доцента Гордієнка В. В. Відзначено високий професіоналізм, вагомі наукові здобутки, авторитет серед колег і студентів, трудову виконавську дисципліну, перспективність для розвитку кафедри обох викладачів.

зображення viber 2020 06 23 19 25 30

Шляхом таємного голосування обидві кандидатури на заміщення вакантних посад усі присутні 16 членів кафедри підтримали одноголосним «За». Кафедра порушила клопотання перед Вченою радою факультету підтримати кандидатури професора Кривошеї Ір. І. і доцента Гордієнка В. В. в участі у конкурсі на заміщення вакантних посад професора і доцента кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

зображення viber 2020 06 23 19 26 12