Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Вітаємо з обранням на посаду членом правління УДАО!

Загальною конференцією членів Української асоціації дослідників освіти, яка відбулася 28 грудня 2020 р., затверджено результати голосування за кандидатів на посаду президента і членів правління УАДО (протокол № 1 від 28 грудня 2020 р.). Відтак, членом правління Української асоціації дослідників освіти на період з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2022 року обрано Кривошею Ігоря Івановича, кандидата історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії та методик навчання, наукового директора Польського культурно-освітнього центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

0 02 05 02736aefb34cef7822803a34baff4d7b2d8c744f6089f1f0c2434ab3e45ec368 8fb6f610