uken

Блог декана

DSC 8295

Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.


Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.


Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

УМАНСЬКІ СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ «ДОЛАЄМО СТЕРЕОТИПИ РАЗОМ»

Уманські студенти-історики найактивніші учасники онлайн лекторію, який ініційований Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Київським університетом імені Бориса Грінченка та Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя.

20021

16 лютого 2021 р. відбулася третя лекція проєкту, аудиторія якого не лише Київ, Ніжин, та Умань, а також Дрогобич і Харків.

20022

Доктор історичних наук, професор Оксана Салата (Київ) розповіла про історико-культурну спадщина українського та польського народів ХVІІ – ХІХ ст. на Київщині й проблеми її збереження на сучасному етапі.

20023

Наступна зустріч 2 березня 2021 р. о 17.00: доповідатиме кандидат історичних наук, професор Ігор Кривошея (Умань). Тема лекції: Польська спадщина українських міст: Умань.

Ідентифікатор зустрічі: https://meet.google.com/msm-rutm-fin