перша сторінка кінцева 2

Вітаємо Зінаїду Священко з переможним І місцем у конкурсі «Кращий навчальний посібник, підручник та монографія»!

З нагоди святкування Дня науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшла Урочиста Академія-2021.

З новими звершеннями та науковими здобутками науково-педагогічних працівників вітали ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, голова Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко, голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук, головний спеціаліст Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Оксана Орлик, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Годованюк.

УА11

В межах святкування Днів науки в університеті проходив традиційний конкурс на кращий навчальний посібник, підручник та монографію. На Урочистій Академії відбулося нагородження переможців.

В номінації «Кращий навчальний посібник» І місце посіла праця  «Новітня історія слов’янських народів» (частина 1 (1918‒1945); частина 2 (1945 – поч. ХХІ ст.)). Укладач: доктор історичних наук, професор Священко Зінаїда Василівна.

УА2

УА1 1

ВІТАЄМО!

Зичимо подальших перемог, здоров’я та натхнення!