перша сторінка кінцева 2

Вітаємо Владислава Яшина з почесним третім місцем в конкурсі «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини»!

З 1 квітня по 30 квітня 2021 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в рамках Всеукраїнського фестивалю науки проходив щорічний конкурс на звання «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини».

Конкурс проходив у два етапи:

І етап  передбачав визначення переможця, який за результатами наукової діяльності отримав найбільшу рейтингову оцінку на факультетах/інституті.

ІІ етап – визначення претендента на звання «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини» серед переможців І етапу Конкурсу (на основі рейтингових показників наукових досягнень студентів-учасників).

За результатами ІІ етапу Конкурсу перемогу здобули:

I місце – Сич Марія, магістрантка факультету початкової освіти.

II місце – Бровко Наталія, студентка ІV курсу Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

III місце – Яшин Владислав, студент ІV курсу історичного факультету.

Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини»!

Бажаємо успіхів та нових наукових здобутків!

вітаємо квіти