Шановні абітурієнти!
Нині один з найвідповідальніших етапів вашого життя – потрібно успішно скласти ЗНО, визначитися з омріяною спеціальністю та обрати заклад вищої освіти для навчання. Колектив історичного факультету бажає Вам успіху в проходженні всіх цих випробувань та щиро запрошуємо до нас на навчання. На історичному факультеті ви можете обрати спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія а також 081 Право. Отримавши різнобічну та глибоку гуманітарну випускники історичного напряму працюють у різних сферах. Звісно хтось обирає роботу вченими або викладачами школи, інші працюють в політичних фондах, аналітичних центрах, у сфері бізнесу. Також історики мають можливість працювати в журналістиці та на телебаченні. Ще один напрямок працевлаштування - сфера менеджменту та органи державного управління. Випускники історичних факультетів можуть зробити кар'єру на посаді спічрайтерів та аналітиків. В їх обов'язки входить складання оглядів, аналіз явищ в динаміці. Досить велика кількість істориків працюють особистими радниками або іміджмейкерами видатних політиків та громадських діячів.

Атестація випускників історичного факультету ОС «Бакалавр» заочної форми навчання.

З 02.06.2021 р. по 09.06.2021 р. на історичному факультеті проходила атестація випускників історичного факультету ОС «Бакалавр» заочної форми навчання.

Екзаменаційна комісія працювала у такому складі: Голова ЕК – Скрипник Олена Миколаївна (кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання), заступник голови ЕК – Священко Зінаїда Василівна (доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання), секретар ЕК – Дзисюк Яна Миколаївна (викладач кафедри соціальних і правових дисциплін).

загальна

02.06.2021 р. студенти 41 та 31с груп складали Випускний екзамен зі спеціалізації: європеїстика, екзаменаторами якого були: Кривошея Ігор Іванович – кандидат історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Гордієнко Галина Миколаївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Також 02.06.2021 р. студенти 43 та 32с груп складали Випускний екзамен зі спеціалізації: Правознавство з методикою навчання, екзаменаторами якого були: Возна Зоя Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Олєйнічук Олексій Миколайович – кандидат юридичних наук, викладач кафедри соціальних і правових дисциплін.

03.06.2021 р. студенти 42 групи груп складали Випускний екзамен зі спеціалізації: краєзнавчо-туристична робота, екзаменаторами якого були: Дудник Олена Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, Опацький Ігор Юрійович – кандидат історичних наук, викладач кафедри історії України.

колаж день 1

Студенти всіх груп 08.06.2021 р. та 09.06.2021 р. складали Комплексний кваліфікаційний екзамен з історії та методики її навчання, екзаменаторами якого були: Горохівський Петро Іванович – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Гордієнко В’ячеслав Володимирович – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Скус Ольга Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, Тацієнко Наталія Леонідівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.

колаж день 3

Робота екзаменаційної комісій була організована у змішаному режимі (частина студентів здавали очно, а частина – дистанційно). Дистанційний зв’язок було організовано за допомогою платформи Google Meet.

колаж день 2

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання та присвоєнням кваліфікації! Бажаємо успіху та подальших професійних звершень!