Шановні абітурієнти!
Нині один з найвідповідальніших етапів вашого життя – потрібно успішно скласти ЗНО, визначитися з омріяною спеціальністю та обрати заклад вищої освіти для навчання. Колектив історичного факультету бажає Вам успіху в проходженні всіх цих випробувань та щиро запрошуємо до нас на навчання. На історичному факультеті ви можете обрати спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія а також 081 Право. Отримавши різнобічну та глибоку гуманітарну випускники історичного напряму працюють у різних сферах. Звісно хтось обирає роботу вченими або викладачами школи, інші працюють в політичних фондах, аналітичних центрах, у сфері бізнесу. Також історики мають можливість працювати в журналістиці та на телебаченні. Ще один напрямок працевлаштування - сфера менеджменту та органи державного управління. Випускники історичних факультетів можуть зробити кар'єру на посаді спічрайтерів та аналітиків. В їх обов'язки входить складання оглядів, аналіз явищ в динаміці. Досить велика кількість істориків працюють особистими радниками або іміджмейкерами видатних політиків та громадських діячів.

Міжнародна онлайн конференція ЖІНОЧІ ВИМІРИ МИНУЛОГО: УЯВЛЕННЯ, ДОСВІДИ, РЕПРЕЗЕНТАЦІЇ

Триває міжнародна наукова конференція «Жіночі виміри минулого: уявлення, досвіди, репрезентації» (8-11.06.2021), організована Центром міської історії Центрально-Східної Європи та Українською асоціацією дослідниць жіночої історії за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля. Спільноту історичного факультету на ній представила професорка кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ірина Кривошея. 9 червня 2021 року в першій панелі конференції «Розказати і почути: жіночі (само)репрезентації» Кривошея І. виголосила доповідь «Жіночі тестаменти родин козацької старшини XVII-XVIII ст. як джерело історії повсякдення». Проблеми конференції охоплюють дуже різні аспекти та значний хронологічний відрізок. З програмою конференції можна ознайомитися на цій сторінці:

Також на цій сторінці ведеться трансляція виступів наживо і розміщено записи попередніх днів.