uken

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУДЕНТІВ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

15 вересня 2021 року відбулися загальні збори студентів історичного факультету.

На початку зборів з вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася декан факультету професор Зінаїда Священко, яка привітала всіх з початком навчального року в очному режимі, розповіла про основні напрями діяльності факультету, його традиції та плани на майбутнє. Декан акцентувала увагу здобувачів на необхідності дотримання карантинних обмежень та заходів безпеки відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації освітнього процесу в УДПУ імені Павла Тичини в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України.

20210915 172933 1 1

Заступник декана з навчальної роботи, доцент Наталія Тацієнко зупинилась на основних моментах організації освітнього процесу на факультеті та участі у ньому студентів. Головна увага була приділена питанням дотримання дисципліни, активної участі студентів у всіх видах занять та на важливості отримання якісної освіти.

20210915 171739

Заступник декана з виховної роботи Альна Шмалюх розповіла про організацію студентського дозвілля в університеті та факультеті, участь студентів в управлінні факультетом через органи студентського самоврядування тощо.

Збори пройшли досить інформативно та в позитивній атмосфері.

20210915 171739

Деканат бажає студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, невичерпної енергії у всіх починаннях, адже студентські роки – це той час, коли життя яскраве, щедре на події і тільки від кожного з нас залежить, щоб роки навчання залишились в нашій пам’яті як плідна, прекрасна, золота пора.

20210915 171637