СТУДЕНТКА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ МІСТА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

21 та 23 грудня 2021 р. відбувся Чемпіонат міста Умані з настільного тенісу. У змаганні взяли участь 8 жіночих та 16 чоловічих команд. Переможне 2 місце виборола жіноча команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі: студентки 2 курсу історичного факультету – Вікторії Сушкети, студентки 3 курсу факультету фізичного виховання – Каріни Жаркової та студентки 1 курсу факультету української філології –  Юлії Гуляр.

3 1

23 грудня 2021 р. відбулися  змагання з особистого розряду серед жінок. За результатами змагання, студентка 2 курсу історичного факультету – Вікторія Сушкета посіла призове 3 місце.

2 2

Ми пишаємося перемогами наших студентів та бажаємо їм досягати нових вершин!

1 2