ЗАХИСНІ ОБЕРЕГИ ДО РІЗДВЯНИХ СВЯТ

У грудні на історичному факультеті продовжувалася активна волонтерська діяльність, спрямована на задоволення потреб наших захисників у маскувальних сітках. На замовлення наших студентів та магістрантів, які захищають передові рубежі нашої держави, було виплетено та підготовлено до відправки 4 захисні сітки світлих кольорів, Долучилися до виконання замовлення студенти усіх курсів факультету за безпосередньої підтримки та керівництва волонтерського центру «Історики для Перемоги», факультетського волонтерського сектору та волонтерів Уманського міськрайонного центру «До Перемоги», активістом якого є доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зоя Возна.

photo1703623376 2

Виплітання сіток - досить кропітка та відповідальна справа. На початку місяця волонтерський центр отримав на замовлення основу для сітки білого кольору, яку потрібно було поміряти та порізати на частини, з чим добре справилися Дмитро Миколайчук, Валентина Назарова, Ліза Горохолінська та Аліна Козак. Кожен метр основи потрібно було вміло натягнути на каркас, для чого потрібно неабияке терпіння та час. Однак, біля деканату історичного факультету, біля якого, власне, і відбувається цей процес, завжди людно, гамірно, особливо напередодні Різдвяних свят. Тут постійно щось нарізається, складається, фасується, відміряється, за роботою завжди можна побачити за розмовами когось із студентів та викладачів – усі як одна дружна факультетська сім’я, об’єднана єдиною метою – допомогти нашим захисникам та наблизити нашу спільну Перемогу.

У наших подальших планах – закупівля матеріалу для сіток для потреб наших студентів на фронті на весняно-літній період.

photo1703623376 3