ТАЄМНИЙ САНТА НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Днями на історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завітав таємний Санта.

Студрада факультету цього року вперше напередодні різдвяно-новорічних свят влаштовувала обміни подарунками через цікаву гру. Гра, у якій ми можемо на день відчути себе Сантою і порадувати одногрупника, однокурсника й собі отримати сюрприз, викликала у здобувачів вищої освіти відчуття свята, родинного затишку і неймовірно позитивних емоцій.

Особливість акції полягає у тому, що отримувачі святкових пакунків не знають, котрий подарунок кому дістанеться. Це й підсилює ефект сюрпризу і приємних несподіванок.

Атмосферу затишку й родинного тепла цього дня створила Студрада історичного факультету для викладачів і студентів. Всі без винятку отримали подарунки від таємного Санти та масу позитивних емоцій.

Веселі моменти, спільні посмішки та радість від отриманих подарунків наповнили атмосферу святкового дня на історичному факультеті.

photo1703570075 3

photo1703570075 1