ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ІСТОРИКИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» ІНФОРМУЄ

З початку навчального семестру волонтерський центр факультету продовжував активну діяльність, спрямовану на допомогу нашим захисникам, які боронять передові позиції держави на різних напрямках. Вже традиційно щодня наші студенти та викладачі плетуть для українських військових маскувальні сітки. Робота ця є досить кропіткою, і навіть творчою, адже потрібно спочатку правильно натягнути сітку на каркас, що досить складно, а потім порізати матеріал на стрічки, підібрати з них кольорову гаму (часто навіть із 6 кольорів), володіти технікою плетіння. Але наші волонтери з нею справляються на перервах, після занять, а якщо не встигають – беруть роботу, зокрема, пов’язану з нарізкою матеріалу, додому.

photo1709637683 2ч

photo1709628043 1

photo1709637683 2 1

photo1709628144 1 1

Враховуючі зростаючі потреби наших військовослужбовців у сітках, у січні-лютому нами було закуплено 3 рулони спандбонду різного кольору, які нам допомогли порізати небайдужі уманчани за сприяння Уманського ГО «Уманський міськрайонний центр «До Перемоги», за що їм величезна подяка. З них у лютому на замовлення наших захисників – магістранта та випускника факультету, історики сплели та відправили на фронт 2 великі красиві сітки для військової техніки разом зі смаколиками від декана факультету Ольги Скус. Наразі, станом на початок березня, ми вже маємо 15 власних маскувальних сіток, і замовлення на них ми отримуємо постійно.

photo1709628125 1

Наші студенти-захисники висловлюють величезну вдячність за нашу допомогу та підтримку. Взагалі, вони є частими гостями на факультеті, де їх завжли раді бачити. Їм приємно, коли біля деканату завжди людно і виконується така важлива робота для захисту їх побратимів.

Ще наші історики за ініціативи студентського керівника центру Марії Сладкової традиційно у вихідні допомагали нашим друзям – Уманській волонтерській організації «Разом».

photo1709630762 2 1

Рухаємося далі до нашої спільної Перемоги!

photo1709627765 2 1