перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

ІСТОРИЧНИЙ ЧЕТВЕР У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

2 травня 2024 р. в Уманській міській бібліотеці з нагоди національних свят Республіки Польща відбулася публічна лекція директора Польського культурно-освітнього центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в о. завідувача кафедри всесвітнього історії та методик навчання проф. Ігоря Кривошеї 🙌 «Уманська Полонія: сторінки історії (XVII - початок ХХ ст.)».

Лектор розповів про цікаві сторінки історії уманських поляків: від вихованців василіанської школи та графа Потоцьких до римо-католицької парафії, гарцерів та польської школи початку ХХ ст. Лекція викликала жвавий інтерес в уманців, адже серед слухачів можна було побачити студентів й викладачів закладів вищої освіти, пенсіонерів та членів Товариства поляків Умані "Огніско".