ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З КУРСУ «ІСТОРІЯ СЕРЕДНІХ ВІКІВ»

Згідно з графіком проведення відкритих занять, 1.05.2024 р. доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання В’ячеслав ГОРДІЄНКО прочитав відкриту лекцію з курсу «Історія середніх віків» для здобувачів вищої освіти бакалаврату на тему «Англія в ХІV – ХV ст.».

На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри і члени методичної ради історичного факультету. Викладач розкрив студентам зміст суспільних змін, які відбувалися в феодальній Англії під час Столітньої війни. На лекції студенти могли також ознайомитися з сучасною концепцією династичного конфлікту в королівстві, відомого як «Війни Троянд». Студенти поставили низку запитань, на які отримали від лектора вичерпні відповіді.

Головні положення лекції були візуалізовані з допомогою мультимедійного проектора. Після закінчення відбулося обговорення методичних аспектів відкритого заняття.