перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ОСТАННІХ РОКІВ: ПІДСУМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

17 травня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Археологічні дослідження на Черкащині останніх років: підсумки та перспективи». Обговорити питання археології нашого краю зібралися науково-педагогічні працівники та студенти Черкаського національного, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного університету «Києво-Могилянська академія», наукові співробітники Інституту археології НАН України, музеєзнавці, представники заповідників «Чигирин», «Трипільська культура», природного парку «Холодний Яр».

Конференція проходила у змішаному форматі, тож частина доповідачів змогла в ній взяти участь дистанційно через платформу Google Meet. Серед доповідачів та учасників конференції були науково-педагогічні працівники факультету: доктор історичних наук, професор Біляєва Світлана, кандидат історичних наук, доцент Куценко Сергій, кандидат історичних наук, старший викладач Діденко Катерина. Зокрема, Біляєва Світлана та Куценко Сергій привернули увагу учасників конференції проблемі використання археологічних досліджень для подолання російських історичних міфів.

8f4db535 cde7 41e1 a2cf e48d1464efe7