перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ІСТОРИЧНОЇ РЕГІОНАЛІСТИКИ ТА МІКРОІСТОРІЇ» З НАГОДИ 165-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ЛЕВИТСЬКОГО

16 – 17 травня 2024 р. в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми історичної регіоналістики та мікроісторії» з нагоди 165-ї річниці від дня народження Миколи Левитського».

Співорганізаторами конференції були Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Державний архів Кіровоградської області, Науковий центр регіональних та мікроісторичних студій. На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Успенський собор в Умані: історія втраченої пам’ятки» виступив в. о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання, проф. Ігор Кривошея.

Також, участь у конференції взяли в. о. декана історичного факультету, проф. Ольга Скус, проф. Зінаїда Священко, доц. Ігор Фицик, доц. Лариса Фицик, здобувач наукового ступеня доктора філософії Вікторія Никитенко.

photo 5350732852666423144 y 1