перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

Відповідно до розпорядження ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного "Щодо проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул" від 30.05.2024 р., відбулася зустріч в.о. декана історичного факультету Ольги Скус та кураторів академгруп зі здобувачами вищої освіти.

photo1717402651 1

Зокрема, з питань дій у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування на об'єктах залізничної інфраструктури, правилах поводження на річках і водоймах тощо.