Перегляд документального фільму "Хроніка УПА 1942 - 1954 рр".

14 жовтня, у 72-гу річницю створення УПА, на історичному факультету відбувся перегляд документального фільму режисера Тараса Химича «Хроніка Української Повстанської Армії 1942 – 1954 рр». Стрічка презентує історію українського повстанського руху через свідчення його учасників. Автори кажуть: тоді у лави УПА йшли з ти самих мотивів, що й зараз у добровольчі батальйони.

foto3

Перед показом фільму декан історичного факультету професор Тетяна Кузнець привітала студентів з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

foto1

Доцент кафедри історії України Богдан Чорномаз провів короткий екскурс в історію українського визвольного руху та особливу увагу звернув на діяльність національного патріотичного підпілля на Уманщині. Після цього розпочався перегляд фільму.

foto2