Конкурс до Дня Незалежності Польщі

З нагоди святкування Дня незалежності Польщі Польський культурно-освітній центр організував конкурс презентацій, приурочений даній події. Студентам було запропоновано 4 теми для дослідження: «Я і Польща», «Відомі поляки», «Шляхами поляків на Уманщині», «Відомі і менш відомі туристичні об’єкти Польщі». До розгляду комісії було представлено більше 30 презентацій із запропонованих тем. 11 листопада науковий директор Польського культурно-освітнього центру професор Ігор Кривошея нагородив дипломами та цінними призами учасників та переможців конкурсу. Приємно відзначити, що до конкурсу долучилися не лише ті студенти, які вивчають польську мову, але й студенти інших факультетів, яким цікава історія і культура Польщі.

Варто відзначити, що студентки ІІ курсу Дабіжа Альона та Рябоконь Дар’я теж представили свої роботи та отримали сертифікати учасника конкурсу, а студент ІV курсу Машкаринець Богдан посів призове ІІІ місце у номінації «Відомі поляки» та отримав диплом переможця і цінний подарунок.

Бажаємо нашим дослідникам плідної роботи та подальших успіхів