«Християнські цінності в системі освіти: теорія, традиції, практика»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Християнські цінності в системі освіти: теорія, традиції, практика» відбулася 11 листопада 2014 року у місті Умані і була організована Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, кафедрами історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін та суспільних дисциплін.
HYT9d57srWI
Програма конференцій включала пленарне та секційне засідання. На конференції було представлено 48 усних доповідей, з яких сім розкриті на пленарному засіданні, інші стали предметом наукової рефлексії в роботі чотирьох секцій.

GQBR  chZYw

Avdkcp1F2m0
Z4nUBFfBWgg1
0dC1n484KyA
cs8r6b8MoHc

У роботі конференції взяли участь викладачі університетів України, представники Уманської єпархії Української Православної Церкви, вчителі загальноосвітніх шкіл, аспіранти, магістранти. На конференції обговорювалися питання пов’язані з впровадженням християнських цінностей в освіті в контексті українських суспільно-політичних реалій.