Команда історичного факультету - фіналісти географічного турніру

2 квітня 2015 року в нашому університеті відбувся географічний турнір, учасниками якого стали команди природничо-географічного та історичного факультетів. Команда нашого факультету «Сталкери» складалася з студентів, які навчаються за спеціальністю «Історія. Географія»: Гливенко Сергій, Машкаринець Богдан, Микулінська Тетяня, Шостак Наталія та Яремчук Іван. «Сталкери» продемонстрували гарний рівень командної гри, глибокі знання з фізичної географії , обізнаність з політичною картою світу та свою ерудицію.

mS9DABm2Li8

gramota
За результатами турніру команда історичного факультету посіла ІІІ місце з-поміж 10 команд-учасниць!. Колектив факультету вітає «Сталкерів» з успішним дебютом в турнірі географів та бажає подальших перемог!

SVgW-UCTpPc