Презентація поетичної збірки "Стрілки показують на 12"

2 квітня на історичному факультеті відбулася презентація книги "Стрілки показують на 12". Молода літературна студія "Поетична Кліо", що існує на факультеті більше року видала вже другу поетичну збірку.

klio2
 Учасники студії під час презентації не просто читали вірші, -  це були маленькі вистави, що переносили глядача у світ автора. Учасники літературної студії поділися найсокровеннішим, частинкою своєї душі - поезією. Кожен номер - це маленький моноспектакль, кожен автор – актор, який грав свою роль.
 Особливість презентації полягала у тому, що вона не мала встановленої емоційної хронології. Романтизм і душевні переживання, буденний реалізм і порив фантазії - тримали глядача в сильному емоційному напруженні від початку заходу і до його завершення.

klio

klio4
Захід мав на меті не тільки продемонструвати творчість молодих поетів, але й підтримати бійців АТО, для цього був проведений аукціон книг, на якову були продані збірки "стрілки показують на 12" та ряд інших художніх книг. Виручені кошти (понад 600 гривень) були перераховані на як волонтерська допомога воїнам, що перебувають в зоні проведення АТО.

klio3

Літературна студія "Поетична Кліо" висловлює щиру подяку за підтримку декану історичного факультету професору Кузнець Тетяні Володимирівні.