Мистецький фестиваль «Ї»

17-19 квітня у місті Тернопіль відбувся трьохденний мистецький фестиваль «Ї». Фестиваль об’єднав найпрогресивніших, найсміливіших та найталановитіших літераторів України та закордоння. На зустріч з прихильниками у “файне місто” завітали Василь Шкляр, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Іздрик, Сашко Ірванець, польська поетеса Анета Камінська, білоруси Андрей Хадановіч, Віталь Рижков та Сергій Прилуцький...Тішили публіку гурти “Холодне сонце”, “Отвінта”, Viviеnne Mort, презентувало документальні короткометражки об’єднання кіномитців Вавилон’13, виставку карикатур на відомих політиків та артистів представив художник та музикант Юрко Журавель.

xEn7z0BMM4s

Учасники літературної студії історичного факультету «Поетична Кліо» також відвідали цей мистецький захід і отримали унікальну нагоду не тільки почути, але й поспілкуватися з відомими сучасними митцями.

pyI7rGKIPog

Хоча фестиваль і тривав тільки три дні, але вражень та емоцій, заряду енергії наші студенти отримали на значно довший час.