Відкриття Всеукраїнської олімпіади з політології

22 квітня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті  імені Павла Тичини розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія». Учасниками Олімпіади стали 49 студентів-представників 29 вищих навчальних закладів із різних регіонів України.
З вітальним словом на пленарному засіданні виступили:

1.       Сокирська Владилена Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету.

leq 6AFZmBg
2.       Кузнець Тетяна Володимирівна – доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

LC4

3.       Кривошеїн Віталій Володимирович – доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, голова журі.

M0H-loiqM74

4.       Карасевич Анатолій Олександрович – кандидат філософських наук, професор, завідувач кафедри суспільних дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету.

LC2

5.       Перепелюк Ольга Максимівна  – голова студентської ради історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

2fh0xQLhLkA
Учасники Олімпіади  успішно пройшли І та ІІ етапи теоретичного туру  та переглянули концертну програму, підготовлену творчими колективами Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини.

LC3