"Let's Do It, Ukraine!"

У суботу, 25 квітня, в Україні відбулася масштабна екологічна акція "Зробимо Україну чистою - 2015". У рамках цього заходу та загальноміської акції «Чиста Умань – чиста Україна» відбулося масове прибирання забрудненої території оточуючого середовища та приведення до ладу після зими парків, скверів, прибудинкових територій та інших об’єктів.
Студенти історичного факультету приєдналися до цієї ініціативи та зробили свій посильний внесок у очищення від сміття міста.

2504 2

2504 1
2504 3

2504 4
2504 5

2504 7
Метою долучення студентства до цього заходу стало  не тільки широкомасштабне прибирання країни від сміття, а також усвідомлення українцями своєї особистої відповідальності за стан навколишнього середовища. Чиста та здорова Україна - це наша з Вами спільна мета та відповідальність !

2504 6

Let's Do It, Ukraine !