Всеукраїнська наукова конференція «Регіональна історія в енциклопедистиці»

Заключним етапом по відзначенню Днів науки в УДПУ імені Павла Тичини стало проведення на історичному факультеті Всеукраїнської наукової конференції «Регіональна історія в енциклопедистиці» 5 червня 2015 року. Організаторами цієї конференції стали науково-дослідна лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини» (м.Умань)  та Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» (м.Київ).

image1
З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Влада Сокирська

image2
Модератором наукового заходу стала декан історичного факультету Тетяна Кузнець.

image4

На пленарному засіданні свої доповіді озвучили:

image3 КИРИДОН Алла Миколаївна, доктор історичних наук, професор, директор ДНУ «Енциклопедичне видавництво» (Київ)

image5ЛЮБОВЕЦЬ Олена Миколаївна, доктор історичних наук, заступник директора з наукової роботи ДНУ «Енциклопедичне видавництво» (Київ)

image6ШЕВЧУК Василь Петрович, доктор історичних наук, професор Національної Академії Збройних сил України (м. Київ)

image7 КАМИШАН Сергій Володимирович, молодший науковий співробітник відділу природничих наук ДНУ «Енциклопедичне видавництво» (Київ).

Після пленарного засідання розпочались секційні, де студенти та викладачі могли знайти свої інтереси в двох секціях: «Українська енциклопедистика» та «Історія».

image9

Важливим моментом даної зустрічі стало створення Проекту угоди про співпрацю Науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» та Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво».

image8