Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження плану навчальних семінарів педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2015 рік» на базі історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини був проведений семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень історії МАН України «Формування історичної свідомості дітей та молоді засобами науково-дослідницької діяльності».

image10

У рамках відбулося ознайомлення з досвідом залучення учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності у галузі історії в Черкаському обласному територіальному відділенні МАН України, обговорення питань щодо науково- методичних засад формування дослідницької компетентності та громадянської свідомості дітей і молоді, інноваційних форм роботи з учнями МАН у відділенні історії, актуальних проблем діяльності Малої академії наук України.

image11Учасниками заходу стали керівники, методисти наукових відділень історії МАН України.