Технологія проектного навчання - в дії

На історичному факультеті вже традиційно відбувся захист проектів студентами IV курсу, які були  формою виконання індивідуального навчально-дослідного завдання з курсу «Теорія та методика викладання суспільно-політичних дисциплін».Під керівництвом кандидата педагогічних наук Возної Зої Олександрівни в 2014 – 2015 навчальному році студенти провели 11 індивідуальних та колективних проектів, дослідницьких, інформаційних, творчих та практично-орієнтовних за провідною діяльністю.

foto8

foto6
Відповідно до технології  були проведені презентаційний та оцінювальний етапи проектної діяльності. Ознакою захисту стала участь студентів у зовнішньому оцінюванні робіт та проведене самооцінювання проектів.  У рейтингу кращих  стали такі  проекти, як-то: «Місце тиші» – Крикун Сергій, Поліщук Сергій, Войченко Євгеній; «Активний відпочинок молоді» – Мельник Сергій, Сафо Вадим;  «Генеалогічний діалог» , який виконала Квасневська Олександра.

foto2
foto1
foto3

foto7
Студенти набули проектної компетентності, яка стала сходинкою їх професійного становлення.