Звітно-виборча конференція студентського самоврядування

15 вересня відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування історичного факультету.
Порядок денний був наступним:
1. Звіт голови студентського самоврядування Перепелюк Ольги.
2.Звіти очільників секторів – Похолюк Юлії та Стецько Мирослави.
3. Вибори нового складу студентського самоврядування та його очільників

З вітальним словом до учасників зборів звернулася декан факультету Тетяна Кузнець. Тетяна Володимирівна привітала студентів з початком нового навчального року та наголосила на надзвичайно важливій ролі студентського самоврядування в житті факультету та університету. Особливого значення набуває роль  органів студентського самоврядування у зв’язку з імплементацією Закону України про вищу освіту.

Голова студентської ради факультету Перепелюк Ольга прозвітувала перед студентами факультету про проведену роботу за 2014-2015 навчальний рік. А звітуватися було про що. Адже за минулий рік студентством факультету було проведено велику кількість заходів національно-патріотичного, спортивного, правового, естетичного, морального та інших напрямів виховання. Звіт супроводжувався мультимедійною презентацією.

26Також насиченими були звіти заступника голови студентської ради Похолюк Юлії та голови сектору розвитку волонтерського руху Стецько Мирослави.Найбільш очікуваною подією стали вибори нового складу студентської ради факультету та її голови. Заступник декана з виховної роботи Антоніна Кукуруза  подякувала членам студентського самоврядування за небайдужість та громадську свідомість і ознайомила з процедурою обрання голови студентського самоврядування.

Після обговорення програм усіх кандидатів на цю посаду відбулося голосування студентів. Більшість голосів отримала студентка 42 групи Похолюк Юлія.

Вітаємо Юлію з новим етапом у її житті та бажаємо зреалізувати все заплановане!!!