Студенти історичного факультету приєдналися до акції зі збору пластикових кришок

У рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” студенти історичного факультету приєдналися до акції зі збору кришечок від напоїв для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО.
  Збираючи і здаючи пластикові кришечки на переробку для повторного використання, ви робите подвійну добру справу:
1. Зменшуєте обсяг отруйного сміття, яке століттями розкладається в рідній землі.
2. Допомагаєте мужнім воїнам, які за цю землю постраждали, повернутися до повноцінного життя.

Які саме кришки підходять для переробки:
–  тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів тощо);
– будь-якого розміру;
– тільки чисті кришечки.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ!
– Пластикові кришки дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються.
Виручені кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця.
– Акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів.
– Попереду серйозна робота: на один якісний індивідуальний протез потрібно від 500 тис. кришок.

Пункт збору кришечок студенти-історики розташували біля деканату історичного факультету.