Найсокровенніше бажання країни - мир

21 вересня, з ініціативи ООН, в усьому світі відзначається як Міжнародний День Миру. Асамблея запропонувала, щоб День миру відзначався як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.
Особливого значення День миру набуває в сьогоденній Україні, де мир – найбажаніше слово на устах у всіх: від немовлят до дорослого населення.
21 вересня по всій країні пройшли численні заходи щодо відзначення Дня Миру. Не залишився осторонь цих подій і історичний факультет УДПУ. Студентською радою факультету, зокрема сектором розвитку волонтерського руху, було організовано та проведено акцію, під час якої містянам роздавали листівки з зображенням символу миру – голуба. На звороті листівки були контактні дані волонтерських організацій, які своєю активною діяльністю наближають такий бажаний для кожного українця МИР.

Студентство факультету вирішило продемонструвати своє прагнення миру провівши флеш-моб зі створення живої скульптури голуба миру.

Завершилися заходи до Дня миру зустріччю з бійцем АТО Анатолієм Івановим, котрий розповів студентам та викладачам факультету про бойові дії на Сході України. Аудиторія уважно слухала кожне слово бійця та ставила бійцеві запитання.

Кілька авторських віршів з нової збірки «Філософія війни» прочитав завідувач кафедри суспільних дисциплін, професор Анатолій Карасевич.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та громадян.

На завершення зустрічі декан історичного факультету, професор Тетяна Кузнець подякувала Анатолію Іванову за його мужність та  відвагу у боротьбі за Україну. Також Тетяна Володимирівна зазначила, що незважаючи на складні часи, які сьогодні  переживає наша держава. Ми повинні пам’ятати, що не було такої сили, не було такого загарбника, не було такого ворога і не було таких обставин, які б зламали стержень українства, які б зламали волю українства. І ми сьогодні, як ніколи інше, маємо стати патріотами не на словах, не у показових чи буденних вчинках, а у душі. І віриться, що і це кровопролиття закінчиться. Слава Україні!