Запрошуємо на перегляд фільму "Кузьма Дерев'янко. Генерал Перемоги"

2 жовтня 2015 року о 13.00 в аудиторії № 407 нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться перегляд і обговорення документального фільму «Кузьма Дерев’янко. Генерал Перемоги» (НТК України, 2015 р.).
У програмі:

Вітання до учасників
Тетяна Володимирівна Кузнець, декан історичного факультету,  доктор історичних наук, професор.
Переднє слово
-           вступне слово автора ідеї, співавтора сценарію і ведучого фільму Юрія Івановича Шаповала, головного наукового співробітника, керівника Центру історичної політології Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України, доктора історичних наук, професора;
-           виступ племінниці К. М. Дерев’янка Лариси Миколаївни Трохименко, доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Г етьмана, авторки книги «Легендарний генерал. Документальна розвідка» (К.: КНЕУ, 2004);
-           вступне слово співавтора сценарію і режисера фільму Ірини Олександрівни Шатохіної, режисера Національної телекомпанії України.
- вступне слово керуючої справами Уманської районної ради Короп Наталії Вікторівни.

kuzma-nikolaevich-derevyanko-podpisivaet-akt-kapitulyacii-yaponii

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!