Засідання історичного кінолекторію на тему: «Гідність вільної людини»

У середу 23 вересня 2015 р. на історичному факультеті відбулося перше засідання історичного кінолекторію в новому навчальному році. Тема засідання – «Гідність вільної людини». Під час засідання студенти  переглянули і обговорили відомий історичний фільм «Хоробре серце». У вступному слові ведучий кінолекторію доцент В’ячеслав Гордієнко звернув увагу присутніх на особливу співзвучність проблем, які піднімаються у фільмі Мела Гібсона, з сьогоднішніми українськими реаліями. Студенти – учасники засідання під час обговорення вказували на персоналії й епізоди з вітчизняної історії, що перегукуються з образами і фабулою оскароносного фільму. Важливо, що більшість учасників першого засідання склали першокурсники. На засіданні студенти ознайомились з планом роботи кінолекторію на поточний навчальний рік.

ikl