Люди витримали, не витримав бетон...

Напередодні Дня захисника України студентською радою історичного було організовано благодійний показ повнометражного документального фільму «Добровольці Божої чоти». У фільмі показано воєнні будні та героїзм добровольців – «кіборгів», які захищали донецький аеропорт. 242 дні тривала героїчна оборона, аж врешті під прицільним обстрілом танків будівля аеропорту завалилась. «Люди витримали, не витримав бетон», - кінцева фраза фільму, яка вже стала цитатою.

Актова зала нового корпусу УДПУ не змогла вмістити всіх бажаючих переглянути фільм. Серед гостей на показі був присутній один з героїв Павло Козбан, воїни, що повернулись з АТО, представники волонтерських організацій міста.

Після показу фільму голова сектору розвитку волонтерського руху історичного факультету Мирослава Стецько організувала благодійний збір коштів для закупівлі розвідувальних костюмів для бійців Добровольчого українського корпусу, які зараз знаходяться на передовій.