перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Шановні наші студенти! В усіх працюючих є професійне свято. І відзначення Дня студента є своєрідним визнанням вашої праці, праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
  Учитись важко. Адже це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до омріяної мети. Лише ті, що не вчились, або не учаться, не задумуючись вимовляють: «Студентські роки – найкращі роки». Звичайно найкращі з усього людського шляху, бо це роки молодості. Але скільки у цей час потрібно встигнути зробити: освіту здобути, світу побачити, себе показати, самостійним стати, закохатись, а то й розчаруватись, перевірити довжину осінньо-зимових ночей за конспектами та книгами, а весняних – романтичними побаченнями чи щемливо-радісно-спокусливим смаком кохання. І ще багато «т.д.».
  Хочеться побажати вам, щоб ви усе це встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими. Не скнійте, не чекайте подарунків її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться навіть від випробувань та ударів. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто танцювальний рух! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто поруч з вами.
  Напередодні свята зичимо вам гарного настрою, здійснення ваших мрій, здоров’я і благополуччя вашим рідним і близьким. Зі святом!
  Час сюрпризів для студентів на історичному факультеті розпочинається!
                                                                     Декан історичного факультету професор Тетяна Кузнець