перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Святковий випуск газети «Kairos»

17 листопада, на Міжнародний день студента, викладачі історичного факультету підготували цікавий та своєрідний подарунок для студентів – святковий випуск газети "Kairos". У цьому випуску професор кафедри загальної історії  Священко Зінаїда Василівна нагадала студентам про сумну історію цього романтичного свята. Викладачі на шпальтах газети поділилися яскравими спогадами про студентські роки  та розповіли цікаві жарти. Свої спогади викладачі проілюстрували студентськими фотографіями. Тож, якщо Вам цікаво дізнатися студентські спогади Кузнець Тетяни Володимирівни, Сокирської Влади Володимирівни, Возної Зої Олександрівни, Карасевича Анатолія Олександровича, Кривошеї Ігоря Івановича та Гордієнка В’ячеслава Володимировича – мерщій гортайте газету «Kairos» - електронний номер якої доступний в Інтернеті.

FotorCreated