Теплий візит до реабілітаційного центру

Щорічно малеча з нетерпінням чекає приходу Святого Миколая, адже це одне з найулюбленіших свят.Чуйність, гуманність та милосердя - основні риси святого Чудотворця. Студенти 23 групи історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини вирішили долучитись до добрих справ та 18 грудня 2015 року відвідали реабілітаційний центр міста Умані.

Діти радо зустріли гостей, які від щирого серця привітали їх зі святом та вручили гостинці. Доброзичлива атмосфера спілкування студентів із вихованцями, подарувала гарний настрій, щирі посмішки, зацікавленість. Приємно було бачити радісні обличчя та очі дітей. Час, проведений з вихованцями, пробіг дуже швидко.

Зустріч залишила масу безцінних емоцій, тільки приємні спогади про дитячі теплі, щирі, щасливі посмішки. Тож студенти і надалі планують відвідувати діток та організовувати подібні акції.

Бажаємо, щоб мрії усіх дітей збулися і пам'ятаймо, що добро обов'язково повертається сторицею!