Права людини: історія та сучасність

У рамках відзначення Міжнародного дня прав людини на історичному факультеті відбулися заходи,які інформували про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусилля світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини. Головна мета цих заходів — торжество понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню один до одного.

Одним з цих заходів став круглий стіл на тему «Права людини: історія та сучасність», організований викладачем кафедри суспільних дисциплін Тетяною Родік. В ході роботи круглого столу здійснено аналіз міжнародно-правових механізмів захисту прав людини, висвітлено актуальні питання судового захисту прав людини та роль Європейського суду з прав людини.

Учасниками заходу зроблено аналіз діяльності національних інституцій у забезпеченні прав людини на сучасному етапі.