На допомогу студенту-практиканту

На сайт нашого факультету завантажено електронний варіант інструктивно-методичних матеріалів «Навчальні та виробничі практики студентів історичного факультету» (укладач: кандидат педагогічних наук Возна Зоя Олександрівна). В посібнику розглянуто завдання, зміст навчальних та виробничих практик студентів історичного факультету освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст».
  Інструктивні матеріали містять вказівки, що регулюють загальні питання організації, проведення усіх видів практик для студентів денної та заочної форм навчання. Наведено методичні рекомендації до організації та проведення студентами-практикантами навчальних занять за фахом, виховної роботи, психолого-педагогічного вивчення учня, учнівського колективу, виконання індивідуального науково-дослідного завдання, подано зразки оформлення звітних документів.

Завантажити посібник можна за посиланням тут

Pfu08XYgMoU