Вітаємо викладачів факультету з науковими здобутками!

19 січня в університеті відбулася урочиста академія та засідання вченої ради університету, присвячені науковим здобуткам. Про них йшлося в доповіді «Про підсумки наукової діяльності університету в 2015 році та завдання на 2016 рік», з якою на засіданні вченої ради виступила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, доцент Владилена Сокирська.

Засідання пройшли під головуванням першого проректора, доктора педагогічних наук, професора Андрія Гедзика, який привітав колег, чиї наукові здобутки підтверджені рішенням Атестаційної колегії та вручив їм посвідчення. Серед нагороджених були і викладачі історичного факультету. Атестати доцента отримали Галина Гордієнко (кафедра історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін) та Олена Скрипник (кафедра загальної історії).

Вітаємо наших колег з важливими науковими досягненнями та бажаємо подальших творчих успіхів!