«Історія Уманщини в іменах»: Надія Суровцова

16 березня 2016 року на базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини відбулася шоста Уманська історико-біографічна конференція «Історія Уманщини в іменах». Організаторами конференції виступили – науково-дослідна лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини» та Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».
 Цьогоріч конференція була присвячена 120-й річниці від дня народження відомого краєзнавця Уманщини Надії Віталіївни Суровцової. Це і зумовило основну тематику доповідей на пленарному засіданні.

Робота конференції була побудована за наступними напрямами:
історична біографістика: традиції та сучасні тенденції розвитку;
- визначні постаті суспільно-політичного та національно-визвольного руху Уманщини;
- митці Уманщини в національно-культурному житті України;
- краєзнавство в іменах: визначні краєзнавці Уманщини.
   Активну участь у конференції взяли викладачі, аспіранти, магістранти та студенти. Модератором заходу виступила доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Тетяна Кузнець.

Аудиторія з цікавістю сприйняла виступи: кандидата історичних наук, доцента вкафедри історії України Богдана Чорномаза

аспіранта кафедри історії України Ігоря Опацького

Ігор Опацький
магістрантки історичного факультету Олександри Квасневської.