Засідання філософського полігону «Вихід»

На філософському полігоні «Вихід», що діє при кафедрі суспільних дисциплін історичного факультету, відбулося обговорення теми «Болонський процес в ЄС і Україні: мета і результати».У центрі уваги були питання: 1)  Болонська модель освіти в Німеччині та Франції (Доп.: доц.Фуркало В.І.); 2.) Вища освіта в Польщі: досягнення і проблеми (Доп.: доц.Фицик І.Д.); 3) Якість навчальної діяльності студентів в ЄС і Україні. Критерії оцінювання (Доп.: доц. Шачковська Л. С.).

Викладачі кафедри суспільних дисциплін обмінялись думками  щодо впровадження Болонського процесу в Україні, а також отримали інформацію від безпосередніх учасників стажування у країнах ЄС. Були  окреслені як позитивні, так і негативні тенденції в Болонському процесі.