Розпочалася Всеукраїнська олімпіада з політології

13 квітня 2016 року в Уманському державному педагогічному університеті  імені Павла Тичини розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія».
  Учасниками Олімпіади стали 43 студенти – представники 32 вищих навчальних закладів із різних регіонів України.

На пленарному засіданні виступили:
Сокирська Владилена Володимирівна – кандидат історичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету олімпіади.

Кривошеїн Віталій Володимирович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, голова журі олімпіади.

1.    Степико Михайло Тимофійович – доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, головний науковий співробітник відділу гуманітарної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, член журі олімпіади.

2.    Макеєв Сергій Олексійович – доктор соціологічних наук, професор, завідуючий відділом соціальних структур Інституту соціології НАН України, член журі олімпіади.

3.    Родік Тетяна Петрівна – викладач кафедри суспільних дисциплін Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини, відповідальний секретар олімпіади.

4.    Похолюк Юлія Володимирівна – голова студентської ради історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасники Олімпіади  успішно пройшли І та ІІ етапи теоретичного туру  та переглянули концертну програму, підготовлену творчими колективами Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини.

5.1

5.2