Результати Всеукраїнської олімпіади з політології

15 квітня 2016 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія».
Студенти випробовували свої знання та уміння у двох турах: теоретичному та дослідницькому.
Під час виконання конкурсних завдань учасники продемонстрували креативний підхід, високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати політичні явища та процеси.

6.1
За результатами олімпіади Дипломом І ступеня нагороджена Лагода Оксана Борисівна(Національний університет «Львівська політехніка»).
Дипломами ІІ ступеня нагороджені такі учасники: Мацьовка Андрій Володимирович (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), Любчак Ганна Павлівна (Житомирський державнй університет ім. І. Я. Франка), Макаренко Ольга Миколаївна(Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
Дипломи ІІІ ступеня здобули такі конкурсанти: Лисенко Карина Сергіївна (Українська інженерно-педагогічна академія), Волощак Ірина Мирославівна (Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка), Савончак Вікторія Русланівна (Тернопільський національний економічний університет).
Змагання проходили у напруженій, але доброзичливій атмосфері.За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники змагань нагороджені спеціальними грамотами оргкомітету.

7.1
7.2
7.3
7.4

Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників та зичимо усім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!