Запрошуємо на відкриті заняття викладачів факультету

22 квітня 2016 р. о 9:35 год (ІІ пара) в ауд. № 308 відбудеться відкрита лекція доцента кафедри історії України Рогожі Марії Миколаївни з дисципліни «Історія України» для студентів ІІІ курсу історичного факультету. Тема: «Спроба трансформації Системи (Україна після Сталіна)».

26 квітня 2016 р. о 14:20 год. (пара) відбудеться відкрите семінарське заняття  доцента кафедри історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін Возної Зої Олександрівни з дисципліни «Теорія і методика навчання суспільствознавства» для студентів 31 групи історичного факультету.  Тема: «Підготовка учителя до уроку суспільствознавства».

28 квітня 2016 р. о 09:35 год. (ІІ пара) відбудеться відкрите семінарське заняття  викладача кафедри історії України Кукурузи Антоніни Василівни з дисципліни «історія України» для студентів 12 групи історичного факультету.

piZ38wM7HdY