Зустріч з міським головою

В стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч міського голови м. Умань Олександра Цебрія з колективом історичного факультету. Темою для розмови стало 400-річчя найдавнішої писемної згадки про м. Умань.

Олександр Володимирович проінформував студентство та викладачів факультету про підготовчі заходи, які відбулися у нашому місті для гідного відзначення цього славного ювілею. Також Олександр Володимирович проінформував молодь про різноманітні молодіжні, соціальні та благодійні проекти, реалізація яких запланована у нашому місті.
 Приємно, що очільник міста переймається проблемами, які турбують молодь. Студенти історичного факультету цікавилися перебігом реформи медичної галузі, облаштуванням автостоянки біля дендрологічного парку «Софіївка», питаннями безпеки та організації змістовного дозвілля у нашому місті.

Після закінчення конструктивного діалогу голова студентської ради факультету Юлія Похолюк подякувала Олександру Володимировичу за увагу до проблем молоді і подарувала збірку студентської літературної студії історичного факультету «Поетична Кліо».
 Слова вдячності на адресу міського голови лунали і з вуст в. о. декана історичного факультету, кандидата філософських наук, професора Анатолія Карасевича. Анатолій Олександрович подякував очільнику міста за зустріч з колективом факультету, за увагу до проблем освіти та збереження історичних пам’яток у нашому місті і на згадку про зустріч подарував авторську поетичну збірку «Філософія війни».