«В нашій дружбі — наша сила»

10 вересня 2016 року з посмішками та гарним настроєм, у теплій дружній атмосфері, традиційно відбулась щорічна неофіційна зустріч студентів історичного факультету УДПУ ім. Павла Тичини.

C3HEK-VBkWk

На учасників чекали нові знайомства з першокурсниками та можливість новачків-студентів поближче познайомитися зі старшими студентами, а також  веселі конкурси, спортивні ігри, смачний обід та гарний й позитивний настрій. Сонячна погода дала всі можливості провести цей захід на природі, біля річки.
Fm3AfcUL0m8
За цей недовгий час проведений разом, історики встигли у невимушеній та неформальній обстановці поспілкувалися вдосталь один з одним, а також посмакувати смаженою картоплею та рибною юшкою, приготованих на польовій кухні та отримати задоволення від спілкування з безліччю позитивних людей.
Дивовижну атмосферу свята допомагали створювати найактивніші студенти, які вигадували різні конкурси та долучали усіх присутніх до цієї програми.
Зустріч залишила незабутню теплу атмосферу, об'єднавши усіх чудесним відчуттям причетності до дійства.
zVIaw1D4Eeg
Організоване свято стало для не лише цікавим і приємним відпочинком, а й посприяло згуртуванню молоді у єдиний дружній колектив.
Тож, побажаємо всім студентам УДПУ ще надалі таких дружніх зустрічей, успіхів у навчанні та справжніх друзів!!!