Розширюємо горизонти співпраці

14 вересня 2016 року відбулася робоча зустріч делегації історичного факультету на чолі з деканом Анатолієм Карасевичем та директора ВСП Чигиринський економіко-правововий коледж Уманського НУС Юрія Поліщука під час якої обговорювалися питання поглиблення співпраці викладачів навчальних закладів по удосконаленню системи підготовки фахівців на сучасному науково-методичному і професійному рівні.

Сторони домовилися про організацію спільного проведення науково-дослідних робіт і наукових досліджень та апробацію їхніх результатів, реалізацію в навчальному процесі інформаційно-комунікаційних технологій, методів та засобів навчання, навчальних програм та методичних рекомендацій з навчальних дисциплін, розроблених науковцями УДПУ імені Павла Тичини.