Відкрито оновлений музей історії університету

З 1 вересня розпочав свою роботу оновлений музей історії університету. Музей засновано 1979 року з нагоди відзначення 50-річчя заснування тоді ще Уманського державного педагогічного інституту імені П.Г.Тичини. З того часу він багато разів змінював своє місце, у вересня 2016 року відкрився в новому приміщенні - повністю оновлений музей, обладнаний сучасними стендами та виставковими конструкціями. Першими відвідувачами оновленого музею стали представники ректорату, викладачі, студенти і співробітники університету.

TBcbO0KYfDI
В експозиції музею представлені матеріали, ілюстровані великою кількістю фото, підкріплені речовими пам’ятками та документами. Зокрема, висвітлено ключові етапи становлення нашого університету: від Гуманського Інституту Соціяльного Виховання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.Окрему сторінку експозиції присвячено особистостям працівників, які в різний час творили історію вузу. Це адміністрація та професорсько-викладацький колектив та студенти. Привертають увагу відвідувачів також нагороди, представлені в експозиції, що характеризують здобутки університету в галузі освітньої та наукової діяльності.

kgXYXC8A8oA
Вже стало доброю традицією щорічно знайомити з експозицією музею, а водночас з історією університету студентів І курсу. Першими побували в оновленому музеї та дізналися історію свого вузу студенти історичного факультету.

vuzZ8zEjJqY