Конференція студентського самоврядування

20 вересня в нашій Альма-матер, методом таємного голосування, відбулися вибори на посаду нового студдекана, а також  представлено оновлений склад студентської ради факультету.

З вітальним словом до учасників зборів звернулися:  декан факультету Анатолій Карасевич та заступник декана з виховної роботи Анна Шауренко. Своїми досягненнями за 2015-2016 н.р. від імені студентської ради прозвітувала вже колишній студдекан – Юлія Похолюк, тим самим продемонструвавши цілком виправдану першість нашого факультету серед 12 інших. За що Юлію було відзначено пам’ятним подарунком та словами подяки всім, хто працював на користь  факультету.

Підрахунок голосів проводився в  присутності незалежних спостерігачів та лічильної комісії очолюваної Ольгою Перепелюк. З  відривом у 17  голосів переміг Стангріт Максим, студент ІІІ курсу, 1 гр. Офіційне оприлюднення результатів голосування відбулося в актовій залі нового корпусу.

З цієї нагоди, бажаємо новому студдекану та оновленій студраді успіху, наснаги, креативності, щирості, сумлінної та плідної роботи в новому році на користь факультету та студентів!